حوزه علمیه امام جوادالأئمة (علیه السلام)

حوزه علمیه امام جوادالأئمة (علیه السلام)
این حوزه مقدسه در سال 1393 اقدام به فعالیت کرده و اکنون طلاب مشغول به تحصیل هستند.تولیت این حوزه با امام جمعه محترم نسیم شهر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد محسن زاده میباشد و هم اکنون مدیریت حوزه برعهده حجت الاسلام والمسلمین حاج صادق جهانگیری میباشد.

۲ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است


بسمه تعالی


جلسه عمومی پنجشنبه مورخ 16/7/94 به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و با حضور جناب سرهنگ عبدالمالکی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان و حضرت حجت الاسلام سلطان مرادی رئیس عقیدتی-سیاسی نیروی انتظامی شهرستان بهارستان برگزار شد.

در این جلسه جناب سرهنگ عبدالمالکی ضمن آرزوی توفیق برای همه خادمین نظام از جمله روحانیون و افرادی که در نیروی انتظامی مشغول به فعالیت هستند وحدت بیش از پیش طلاب و روحانیون را با مامورین نیروی انتظامی خواستار شد و پس از آن فعالیت های نیروی انتظامی را تصریح و آمار پیشرفت های خود را ارائه کردند...

 

وتوکل علی الله و کفی بالله وکیلا

 

 

تصاویر مراسم:

 

 

 

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۹ مهر ۹۴ ، ۱۵:۵۵
منتظران

بسمه تعالی

 

نماز جمعه این هفته مورخ 10/7/94 با سخنرانی پیش از خطبه ها و توسط حضرت حجت الاسلام و المسلمین داداشپور(حفظه الله) آغاز شد و خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه توسط حضرت حجت الاسلام دکتر محمدعلی محسن زاده استاد حوزه و دانشگاه و امام جمعه موقت نسیم شهر ایراد گردید.

حجت الاسلام والمسلمین داداشپور  با تبریک به مناسبت روز عید غدیر سخنان خود را آغاز کرده و نیز گفتند :

امام صادق (علیه السلام) میفرمایند : العالم بزمانه لا تهجم علیه اللوابس.مسئله شناخت زمان و عالم بودن به زمان برای جامعه ما ارزش بسیاری دارد چرا که نباید علی زمان را تنها بگذاریم.این که بگوییم اگر در زمان قبل می بودیم حضرت علی را تنها نمیگذاشتیم این فقط یک حرف است،باید با توجه به زمان تصمیم بگیریم.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین داداشپور مدیریت حوزه علمیه امام جوادالأئمة(علیه السلام)،در پایان سخنان خود با بیان وضع جامعه  آن را ننگ خواندند و گفتند:

ما الان میریم داخل یک پاساژ که به نام مقدس حضرت ولی عصر(عج) است اما به جای دیدن جلوه روحانی و اخلاقی اسلامی لکه ای ننگ و بی آبرویی می بینیم.باید این ها را رعایت کرد.

پس از ایشان خطبه های نماز جمعه توسط امام جمعه موقت حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدعلی محسن زاده قرائت گردید.

 

تصاویر :

 

 

 

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۲ مهر ۹۴ ، ۰۸:۳۰
منتظران